Kotle Opop

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Příkon
 
 
 
 
 
 
 
Výkon
16 kW
16 kW
12 kW
20 kW
16 kW
20 kW
 
Palivo
tuhé 
tuhé 
tuhé 
tuhé 
tuhé 
tuhé 
 
Hmotnost
211 kg
211 kg
217 kg
234.5 kg
265 kg
317 kg
 
Ohřev užitkové vody
 
 
 
 
 
 
 
Objem
 
 
 
 
 
 
 

Kotle Opop představují další osvědčené modely původem z Čech

Na trh se společnost pustila krátce po válce, ještě jako státní podnik a s výrobou kotlů se začalo v roce 1959. Dnes už je nabídka mnohem pestřejší než kdysi, před patnácti lety se poslala do obchodů první krbová kamna Opop a zplynovací nebo peletový kotel na sebe už nenechají dlouho čekat. A jak je na tom česká perla původem z Valašského Meziříčí dnes? Pojďme se podívat na její výrobky!

Co vlastně znamená zkratka společnosti?

Za názvem této společnosti hledejme zkratku jejího původního názvu. Opop jistě zní pro trh atraktivněji než Okresní průmyslový a opravárenský podnik, toho času plně ve státní režii. Ve Valašském Meziříčí podnik funguje dodnes, má dokonce i dceřinou společnost ve slovenské Prievidzi. V minulém roce poslal do prodejen nové kombinované kotle na pelety a dřevo Biopel Kombi, takže jde ruku v ruce s moderními trendy a nebojí se inovací, ostatně podobně jako konkurence, která je na tomto trhu velice schopná a nápaditá.

Kotle Opop nabízí široký výběr, v rámci doplňkového sortimentu jsou to třeba lázeňská kamna se smaltem nebo v provedení nerez. V první řadě ale klasické kotle na tuhá paliva z oceli nebo litiny, zplynovací kotle a kotle na pelety, které tu jsou pro moderní zákazníky často číslem jedna v celém výběru. Dlouholetá tradice a kvalita jsou zde jistě velké plus, prosperita regionální firmy také, už jen proto, že o něčem tedy určitě svědčí. Referencí je ve vodách tuzemského internetu skutečně přehršel, takže si můžete udělat vlastní úsudek během pár minut. Automatické kotle nebo klasika, v nabídce rozhodně nic důležitého nechybí. Teď už si jen vše prohlédnout naživo nebo v bohatých doprovodných fotogaleriích.

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 21 hlasy, průměrně 4.1 z 5